Jedną z zalet posiadania roweru elektrycznego jest odciążenie użytkownika z wysiłku fizycznego. Dzięki silnikowi oszczędzamy energie, którą możemy wykorzystać na dłuższe wycieczki rowerowe. Taki rower elektryczny od zwykłego roweru różni się przede wszystkim tym, że ma silnik. Jest on zasilany baterią, zamontowaną w ramie bądź na bagażniku.

Silnik o mocy do 250 W, pozwala nam rozpędzić się do maksymalnej prędkości 25km/h. Bateria, w zależności od modelu roweru, pozwala nam na przejechanie na jednym doładowaniu do 100km. W momencie, gdy bateria się wyczerpie, śmiało możemy ją doładować. Wystarczy do tego zwykłe gniazdko elektryczne. A czasy ładowania takiej baterii w zależności od ładowarki, może trwać od 1h do 6h.

Rower elektryczny dla osób, borykających się ze zdrowiem

Oferowane przez nas rowery elektryczne to idealnie rozwiązanie dla osób, będących fanami jazdy na dwóch kółkach, którym jednak na cieszenie się rowerem nie pozwala stan zdrowia. Jeśli zatem masz problemy z kolanami, biodrami, mięśniami nóg, pracą serca lub płucami, przesiądź się na rower elektryczny. Nie będziesz musiał wkładać w pedałowanie tyle wysiłku, co w przypadku standardowego roweru, a jazda na dwóch kółkach z pewnością ci nie zaszkodzi. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla osób starszych. Dzięki rowerom elektrycznym będą one mogły korzystać latem z dobrodziejstw przebywania na świeżym powietrzu i rowerowych wycieczek.

Rowerem elektrycznym szybciej dojedziesz do pracy!

Rower elektryczny to dobra alternatywa dla zwykłego jednośladu jako środka transportu, dowożącego nas do pracy. Przede wszystkim elektrykiem dostaniemy się na miejsce szybciej, bowiem jest on w stanie rozwinąć większą prędkość. Sprawnie ominiemy korki i nie przyczynimy się do szkodliwego smogu. Po drugie, jazda rowerem elektrycznym nie jest tak męcząca, jak jazda zwykłym jednośladem, dlatego spokojnie można poruszać się w nim w eleganckim stroju oraz pełnym makijażu, bez obaw o plamy potu pod pachami lub o rozmazany tusz do rzęs!

Rower elektryczny idealnie nadaje się na wycieczki

Wycieczki rowerowe to doskonały sposób spędzania długich, letnich weekendów i lipcowych popołudni. Ile jednak razy rezygnowałeś w połowie trasy ze względu na jej trudność oraz własne zmęczenie? Rowerem elektrycznym dojedziesz do celu i osiągniesz zamierzony efekt! Dzięki wspomaganiu niestraszne ci będą największe wzniesienia, których pokonasz szybko i łatwo, bez niepotrzebnego wysiłku. Jazda na rowerze stanie się czystą przyjemnością, podczas której będziesz mógł podziwiać krajobrazy i cieszyć się pięknem otoczenia.

 

Informacje

Twoje zakupy

Zamówienia dla Klienta

Realizujemy indywidualne zamówienia dla naszych Klientów. Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię rzeczy, sprzętu lub akcesoriów napisz do nas! Zrobimy wszystko by znaleźć i sprowadzić dla Ciebie poszukiwany element.

Komis sprzętu zimowego

W sezonie zimowym proponujemy naszym Klientom usługę komisową. Przyjmujemy w komis narty (zarówno juniorskie jak i seniorskie), kije, akcesoria narciarskie. Dajemy możliwość zostawienia swojego sprzętu w rozliczeniu przy zakupie sprzętu nowego, lub wymiany na używany. Z dopłatą z naszej strony, lub Klienta

Dane kontaktowe

Ekspert-Sport
Ryszard Filarski
43-300 Bielsko-Biała
ul. Krakowska 464

tel.: +48 33 814 05 19
      +48 33 815 14 90
      +48 504 020 199

PKO BP S.A.
65 1020 1390 0000 6902 0418 2259
Regon: 072376433
NIP: 5471886230

sklep@ekspert-sport.pl

2023 © Ekspert-Sport Ryszard Filarski. Wszystkie prawa zastrzeżone.