Cart: zł 0.00 0
Cart: zł 0.00 0
Cart: zł 0.00 0

O nas

Firma Ekspert-Sport dwadzieścia lat temu z miłości do narciarstwa.Tworzą ją specjaliści i pasjonaci narciarstwa i rowerów. Jesteśmy lokalnym przedstawicielem takich marek jak: Atomic, Salomon, Fischer, Head, Rossignol, Dynastar, Volkl, Uvex, POC, Leki, Reusch, Odlo,  X-Bionic na terenie południowej Polski.

Uczestniczymy w programie Stacja Eksperta – który łączy najbardziej specjalistyczne sklepy narciarskie w Polsce oferujące usługę termoformowania butów narciarskich oraz profesjonalne doradztwo produktowe w zakresie doboru sprzętu narciarskiego. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną na terenie Bielska-Białej. W sezonie zimowym zajmujemy się także profesjonalnym, ręcznym serwisowaniem nart oraz desek snowboardowych. Jesteśmy jedynym przedstawicielem na Śląsk technologii Vacuum Fit by Fischer, czyli personalizacji i wygrzewania buta narciarskiego. Od wiosny 2013 uzupełniliśmy swoją ofertę o rowery, akcesoria rowerowe oraz profesjonalny serwis. 

Współpracujemy z takimi markami jak Giant, Merida, Ecobike. Posiadamy bogatą ofertę rowerów elektrycznych ,akcesoriów rowerowych oraz części zamiennych.

Nasi profesjonalni i wyszkoleni serwisanci lubią wyzwania, więc jeśli nie możesz sobie poradzić z naprawą swoich dwóch kółek, albo nie masz czasu lub potrzebnych narzędzi- zapraszamy do serwisu! Dzięki współpracy dealerskiej z producentem siodełek rowerowych Selle Italia możemy zaproponować naszym Klientom system doboru siodeł idMatch. Wykonywane pomiary podczas badania gwarantują najlepszy możliwy, dopasowany do indywidualnej budowy ciała Klienta dobór siodła rowerowego. Koniec z drętwiejącymi nogami i otarciami!

Nie znalazłeś interesującego Cię komponentu, lub roweru / nart na naszej stronie? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Zadzwoń, lub skontaktuj się z nami przez stronę. Dołożymy wszelkich starań by zdobyć dla Ciebie interesujący Cię sprzęt.

[ess_grid alias=”About”]

Informacje

Twoje zakupy

Zamówienia dla Klienta

Realizujemy indywidualne zamówienia dla naszych Klientów. Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię rzeczy, sprzętu lub akcesoriów napisz do nas! Zrobimy wszystko by znaleźć i sprowadzić dla Ciebie poszukiwany element.

Komis sprzętu zimowego

W sezonie zimowym proponujemy naszym Klientom usługę komisową. Przyjmujemy w komis narty (zarówno juniorskie jak i seniorskie), kije, akcesoria narciarskie. Dajemy możliwość zostawienia swojego sprzętu w rozliczeniu przy zakupie sprzętu nowego, lub wymiany na używany. Z dopłatą z naszej strony, lub Klienta

Dane kontaktowe

Ekspert-Sport
Ryszard Filarski
43-300 Bielsko-Biała
ul. Krakowska 464

tel.: +48 33 814 05 19
        +48 33 815 14 90
tel.: 504 020 199

PKO BP S.A.
65 1020 1390 0000 6902 0418 2259
Regon: 072376433
NIP: 5471886230

sklep@ekspert-sport.pl

2019 © Ekspert Sport Ryszard Filarski. Wszystkie prawa zastrzeżone.