Cart: zł 0.00 0
Cart: zł 0.00 0
Cart: zł 0.00 0

Vacuum Fit by Fischer

Dopasuj buty do swojej stopy!

Pierwsze na świecie buty narciarskie dopasowane do Twojej stopy! System opiera się na rewolucyjnym materiale zewnętrznym opracowanym przez firmę Fischer oraz procesie obróbki buta narciarskiego. Technologia połączona razem z systemem SOMAtec® zapewniającym anatomiczne położenie stopy w bucie (w kształcie litery V, przy prosto idących kolanach) gwarantują wygodne i długie użytkowanie na stoku. Nawet do dziesięciu godzin dziennie. Bez odpinania klamer. Przy każdej twardości buta.

Cała procedura dopasowania buta odbywa się w sklepie i trwa około godziny. Pierwszym krokiem jest oklejenie stopy Klienta w najbardziej wrażliwych miejscach (ewentualny ucisk, lub dyskomfort). Po ubraniu skarpety narciarskiej, zapraszamy na maszynę Vacuum Fit, w której dopasowujemy najlepszą pozycję uzyskiwaną na stoku, kąty nachylenia, oraz canting boczny. Ustawiamy maszynę i blokujemy w położeniu najbardziej odpowiednim dla Klienta. Po tej czynności wkładamy skorupę buta do specjalnego piekarnika, osiągającego temperaturę 80 stopni Celsjusza, by później włożyć buta na przygotowaną wcześniej stopę i ustawić Klienta na maszynie Vacuum Fit. Następnie produkt okładany jest specjalnymi, schłodzonymi wcześniej kompresami lodowymi, na które nakładamy worki kompresyjne. 

Po podłączeniu węży z powietrzem, worki kompresyjne pompowane są odpowiednią ilością atmosfer, tym samym but dociskany jest do stopy przylegając do niej idealnie, a w miejscach oklejenia tworząc dodatkową przestrzeń. Tak ukształtowane obuwie gotowe jest do użytku po 24 godzinach.

Zapraszamy do zapoznania się z filmikami prezentującymi działanie technologii, które znajdziecie Państwo poniżej.

Bardzo prosimy naszych Klientów o wcześniejsze umówienie terminu i godziny formowania buta.

[ess_grid alias=”vacuum”]

Informacje

Twoje zakupy

Zamówienia dla Klienta

Realizujemy indywidualne zamówienia dla naszych Klientów. Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię rzeczy, sprzętu lub akcesoriów napisz do nas! Zrobimy wszystko by znaleźć i sprowadzić dla Ciebie poszukiwany element.

Komis sprzętu zimowego

W sezonie zimowym proponujemy naszym Klientom usługę komisową. Przyjmujemy w komis narty (zarówno juniorskie jak i seniorskie), kije, akcesoria narciarskie. Dajemy możliwość zostawienia swojego sprzętu w rozliczeniu przy zakupie sprzętu nowego, lub wymiany na używany. Z dopłatą z naszej strony, lub Klienta

Dane kontaktowe

Ekspert-Sport
Ryszard Filarski
43-300 Bielsko-Biała
ul. Krakowska 464

tel.: +48 33 814 05 19
      +48 33 815 14 90
      +48 504 020 199

PKO BP S.A.
65 1020 1390 0000 6902 0418 2259
Regon: 072376433
NIP: 5471886230

sklep@ekspert-sport.pl

2023 © Ekspert-Sport Ryszard Filarski. Wszystkie prawa zastrzeżone.