Cart: zł 0.00 0

Narty – szeroki wybór modeli dla niej i dla niego

Inwestując w sprzęt narciarski warto mieć pewność, że wybrany model wyróżnia się wysoką jakością i będzie Ci towarzyszył przez co najmniej kilka sezonów. Dobór jego odpowiedniego rodzaju jest kluczowy. Nabywając właściwe wyposażenie warto wziąć pod uwagę własne umiejętności, doświadczenie, wzrost, ale też styl jazdy czy design. Prowadzimy sprzedaż nart różnego rodzaju, m.in. race, damskie, męskie, junior, ale też narty skiturowe. Wszystkie wyróżniają się wysoką trwałością, która w połączeniu z odpowiednią pielęgnację zapewni narciarzowi bezpieczną i komfortową jazdę w każdych warunkach.

Jak odpowiednio dobrać narty?

Bez względu na to, jakiego modelu nart poszukujesz – zjazdowych czy nart skiturowych, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które ułatwią dobór właściwych, zwłaszcza w sklepach prowadzących sprzedaż nart różnego rodzaju. Specjaliści zalecają w pierwszej kolejności rzetelne określenie doświadczenia i umiejętności, ale też zwrócenie uwagi na warunki, w jakich sprzęt jest najczęściej użytkowany. Ważne są także indywidualne preferencje w zakresie ich twardości oraz oczekiwania pod względem designu. Prowadzimy także sprzedaż butów narciarskich, dzięki czemu w jednym miejscu możesz skompletować pełen zestaw na wypad w góry, tworząc spójne połączenie.
Nie masz pewności, jaki model nart wybrać? Skorzystaj ze wsparcia naszych specjalistów!

Informacje

Twoje zakupy

Zamówienia dla Klienta

Realizujemy indywidualne zamówienia dla naszych Klientów. Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię rzeczy, sprzętu lub akcesoriów napisz do nas! Zrobimy wszystko by znaleźć i sprowadzić dla Ciebie poszukiwany element.

Komis sprzętu zimowego

W sezonie zimowym proponujemy naszym Klientom usługę komisową. Przyjmujemy w komis narty (zarówno juniorskie jak i seniorskie), kije, akcesoria narciarskie. Dajemy możliwość zostawienia swojego sprzętu w rozliczeniu przy zakupie sprzętu nowego, lub wymiany na używany. Z dopłatą z naszej strony, lub Klienta

Dane kontaktowe

Ekspert-Sport
Ryszard Filarski
43-300 Bielsko-Biała
ul. Krakowska 464

tel.: +48 33 814 05 19
      +48 33 815 14 90
      +48 504 020 199

PKO BP S.A.
65 1020 1390 0000 6902 0418 2259
Regon: 072376433
NIP: 5471886230

sklep@ekspert-sport.pl

2023 © Ekspert-Sport Ryszard Filarski. Wszystkie prawa zastrzeżone.