Cart: zł 0.00 0

Buty narciarskie – dopasowane buty do nart

Decydując się na zakup butów narciarskich należy mieć świadomość, że podczas ich wyboru nie można iść na żadne, nawet najmniejsze kompromisy. W każdym sporcie są one najważniejszym elementem stroju, choć nie należy zapominać o innych sprzętach narciarskich takich jak gogle czy kijki. Dobrze dobrane zapewniają komfort i pełne bezpieczeństwo podczas jazdy. Prowadzimy sprzedaż butów narciarskich, które sprawią, że będziesz chcieć jeździć więcej, częściej i dłużej.

Dopasowywanie butów narciarskich jest trudne. Wybierając właściwy model należy pamiętać, że muszą być dobre pod względem rozmiaru, właściwie przytrzymywać piętę, nie ograniczać ruchów palców, ale też nie powodować otarć, które całkowicie wyeliminują radość z jazdy. Buty narciarskie na wymiar zagwarantują wszystkie te warunki. Jest to główny powód, dla którego warto zainwestować we własny egzemplarz, a nie ten pochodzący z wypożyczalni.

Personalizacja butów, czyli buty narciarskie na wymiar

Najlepszym sposobem na dokładne dopasowanie obuwia jest indywidualna personalizacja butów narciarskich. Wszystkie buty w naszej ofercie możemy dopasować do stopy Klienta. Cała procedura odbywa się bezpośrednio w naszym sklepie w Bielsku i trwa około godziny. Najważniejsze jest oklejenie stopy Klienta w najbardziej wrażliwych miejscach i to wykonywane jest w pierwszej kolejności. Następnie zakładana jest skarpeta narciarska i odbywa się personalizacja przy użyciu maszyny Vacuum Fit. Pozwala ona ustalić najlepszą pozycję uzyskiwaną na stoku, wszystkie kąty nachylenia oraz canting boczny. Po idealnym dopasowaniu maszyna jest blokowana, a skorupa buta wkładana do specjalnego piekarnika. Teraz wystarczy włożyć buta na przygotowaną uprzednio stopę i ustawić Klienta na maszynie. Ostatni krok to obłożenie produktu specjalnymi kompresami lodowymi, na które nakładane są worki kompresyjne. Te ostatnie są pompowane odpowiednią ilością atmosfer tak by but został dociśnięty do stopy i przylegał do niej idealnie, a w miejscach oklejenia powstała dodatkowa przestrzeń. To pozwala na dopasowanie butów narciarskich na wymiar, dzięki czemu będą one dokładnie odpowiadać anatomii stopy, gwarantując tym samym maksymalnie komfortową jazdę. Wystarczy 60 minut, by już po 24 godzinach móc cieszyć się idealnym obuwiem na stoku!

Informacje

Twoje zakupy

Zamówienia dla Klienta

Realizujemy indywidualne zamówienia dla naszych Klientów. Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię rzeczy, sprzętu lub akcesoriów napisz do nas! Zrobimy wszystko by znaleźć i sprowadzić dla Ciebie poszukiwany element.

Komis sprzętu zimowego

W sezonie zimowym proponujemy naszym Klientom usługę komisową. Przyjmujemy w komis narty (zarówno juniorskie jak i seniorskie), kije, akcesoria narciarskie. Dajemy możliwość zostawienia swojego sprzętu w rozliczeniu przy zakupie sprzętu nowego, lub wymiany na używany. Z dopłatą z naszej strony, lub Klienta

Dane kontaktowe

Ekspert-Sport
Ryszard Filarski
43-300 Bielsko-Biała
ul. Krakowska 464

tel.: +48 33 814 05 19
      +48 33 815 14 90
      +48 504 020 199

PKO BP S.A.
65 1020 1390 0000 6902 0418 2259
Regon: 072376433
NIP: 5471886230

sklep@ekspert-sport.pl

2023 © Ekspert-Sport Ryszard Filarski. Wszystkie prawa zastrzeżone.