Cart: zł 0.00 0
Cart: zł 0.00 0

O nas

Firma Ekspert-Sport powstała osiemnaście lat temu z miłości do narciarstwa.Tworzą ją specjaliści i pasjonaci narciarstwa i rowerów. Jesteśmy lokalnym przedstawicielem takich marek jak:Atomic, Salomon, Fischer, Head, Rossignol, Dynastar, Volkl na terenie południowej Polski.

Uczestniczymy w programie Stacja Eksperta – który łączy najbardziej specjalistyczne sklepy narciarskie w Polsce oferujące usługę termoformowania butów narciarskich oraz profesjonalne doradztwo produktowe w zakresie doboru sprzętu narciarskiego. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną na terenie Bielska-Białej. W sezonie zimowym zajmujemy się także profesjonalnym, ręcznym serwisowaniem nart oraz desek snowboardowych. Jesteśmy jedynym przedstawicielem na Śląsk technologii Vacuum Fit by Fischer, czyli personalizacji i wygrzewania buta narciarskiego. Od wiosny 2013 uzupełniliśmy swoją ofertę o rowery, akcesoria rowerowe oraz profesjonalny serwis. 

Współpracujemy z takimi markami jak Giant, Merida, Ecobike. Posiadamy bogatą ofertę rowerów elektrycznych ,akcesoriów rowerowych oraz części zamiennych.

Nasi profesjonalni i wyszkoleni serwisanci lubią wyzwania, więc jeśli nie możesz sobie poradzić z naprawą swoich dwóch kółek, albo nie masz czasu lub potrzebnych narzędzi- zapraszamy do serwisu! Dzięki współpracy dealerskiej z producentem siodełek rowerowych Selle Italia możemy zaproponować naszym Klientom system doboru siodeł idMatch. Wykonywane pomiary podczas badania gwarantują najlepszy możliwy, dopasowany do indywidualnej budowy ciała Klienta dobór siodła rowerowego. Koniec z drętwiejącymi nogami i otarciami!

Nie znalazłeś interesującego Cię komponentu, lub roweru / nart na naszej stronie? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Zadzwoń, lub skontaktuj się z nami przez stronę. Dołożymy wszelkich starań by zdobyć dla Ciebie interesujący Cię sprzęt.

Informacje

Twoje zakupy

Zamówienia dla Klienta

Realizujemy indywidualne zamówienia dla naszych Klientów. Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię rzeczy, sprzętu lub akcesoriów napisz do nas! Zrobimy wszystko by znaleźć i sprowadzić dla Ciebie poszukiwany element.

Komis sprzętu zimowego

W sezonie zimowym proponujemy naszym Klientom usługę komisową. Przyjmujemy w komis narty (zarówno juniorskie jak i seniorskie), kije, akcesoria narciarskie. Dajemy możliwość zostawienia swojego sprzętu w rozliczeniu przy zakupie sprzętu nowego, lub wymiany na używany. Z dopłatą z naszej strony, lub Klienta

Dane kontaktowe

Ekspert-Sport
Ryszard Filarski
43-300 Bielsko-Biała
ul. Krakowska 464

tel.: +48 33 814 05 19
        +48 33 815 14 90
tel.: 504 020 199

PKO BP S.A.
65 1020 1390 0000 6902 0418 2259
Regon: 072376433
NIP: 5471886230

sklep@ekspert-sport.pl

2018 © Ekspert Sport Ryszard Filarski. Wszystkie prawa zastrzeżone.