Strona główna  •  Aktualności
13 stycznia 2017

Personalizacja butów Fischer Vacuum

 Dopasuj buty do swojej stopy!

Pierwsze na świecie buty narciarskie dopasowane do Twojej stopy! System opiera się na rewolucyjnym materiale zewnętrznym opracowanym przez firmę Fischer oraz procesie obróbki buta narciarskiego. Technologia połączona razem z systemem SOMAtec® zapewniającym anatomiczne położenie stopy w bucie (w kształcie litery V, przy prosto idących kolanach) gwarantują wygodne i długie użytkowanie na stoku. Nawet do dziesięciu godzin dziennie. Bez odpinania klamer. Przy każdej twardości buta.

 

Cała procedura dopasowania buta odbywa się w sklepie i trwa około godziny. Pierwszym krokiem jest oklejenie stopy Klienta w najbardziej wrażliwych miejscach (ewentualny ucisk, lub dyskomfort). Po ubraniu skarpety narciarskiej, zapraszamy na maszynę Vacuum Fit, w której dopasowujemy najlepszą pozycję uzyskiwaną na stoku, kąty nachylenia, oraz canting boczny. Ustawiamy maszynę i blokujemy w położeniu najbardziej odpowiednim dla Klienta. Po tej czynności wkładamy skorupę buta do specjalnego piekarnika, osiągającego temperaturę 80 stopni Celsjusza, by później włożyć buta na przygotowaną wcześniej stopę i ustawić Klienta na maszynie Vacuum Fit. Następnie produkt okładany jest specjalnymi, schłodzonymi wcześniej kompresami lodowymi, na które nakładamy worki kompresyjne. Po podłączeniu węży z powietrzem, worki kompresyjne pompowane są odpowiednią ilością atmosfer, tym samym but dociskany jest do stopy przylegając do niej idealnie, a w miejscach oklejenia tworząc dodatkową przestrzeń. Tak ukształtowane obuwie gotowe jest do użytku po 24 godzinach.

Zapraszamy do zapoznania się z filmikami prezentującymi działanie technologii, które znajdziecie Państwo poniżej.

Bardzo prosimy naszych Klientów o wcześniejsze umówienie terminu i godziny formowania buta.

 

Newsletter • Zapisz się na listę mailingową •

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij