Strona główna  •  Oferta  •  Serwis Zimowy

Profesjonalny serwis narciarski

Fundamentem naszego serwisu jest maszyna do ostrzenia nart/wyrównywania ślizgu renomowanej firmy QBL. Jako, że jest to sprzęt bez docisku mechanicznego nie muszą się Państwo obawiać o zebranie zbyt dużej ilości ślizgu z narty. Posiadamy również profesjonalną smarownicę do nart tej samej firmy, dzięki której możemy zaproponować usługę smarowania nart na gorąco. Prócz powyższych urządzeń możemy pochwalić się wszystkimi niezbędnymi akcesoriami służącymi do ręcznej obróbki narty. Uzyskamy każdy możliwy kąt krawędzi i doprowadzimy większość nie serwisowanych/zniszczonych nart do dobrego stanu zarówno wizualnego jak i technicznego. Nasi serwisanci posiadają umiejętności pozwalające na wykonanie najlepszego i najbardziej profesjonalnego serwisu narciarskiego.

 

Oferujemy m.in.: ostrzenie, wyrównanie ślizgu, smarowanie, zalewanie ubytków, serwis narciarski jak i snowboardowy, montaż wiązań, regulację, oraz wiele innych dostępnych na zapytanie Klienta.

Newsletter • Zapisz się na listę mailingową •

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij