Strona główna  •  Szkolenia

Szkolenia z Ekspert-Sport

Nie umiesz jeździć na nartach i chcesz się nauczyć? A może wszyscy znajomi korzystają z "białego szaleństwa", a Ty nie możesz? Zamień z nami łyżwy na narty! Z Ekspert-Sport możesz w łatwy i przyjemny sposób nauczyć się jazdy. Dwóch naszych pracowników posiada uprawnienia instruktorskie Polskiego Związku Narciarskiego. Kursy są organizowane każdej zimy. Proponujemy naukę grupową, a także indywidualny program szkoleniowy. Jesteśmy elastyczni pod względem ilości godzin i miejsca nauki. Chętnie doradzimy od czego zacząć, przybliżymy podstawy nauki jazdy na nartach. Jeśli jesteś zaawansowanym narciarzem i potrzebujesz z kimś potrenować lub doszlifować swoje umiejętności znajdziesz u nas odpowiednie warunki i dostosowany do swojego poziomu instruktaż.  

Dla naszych najmłodszych Klientów przygotowaliśmy również mini szkółkę narciarską, której opiekun ma wieloletnie doświadczenie w szkoleniu najmłodszych. 

Podczas zajęć stawiamy na profesjonalizm, dobre samopoczucie przyszłych narciarzy i bezpieczeństwo! 

Jeśli nie masz sprzętu, lub Twoje narty nie są już w najlepszym stanie możesz je u nas wypożyczyć! Zimą proponujemy wypożyczalnie sprzętu oraz narty testowe, dzięki temu nauka będzie prostsza i przyjemniejsza. Przetestuj nowe narty, jednocześnie ucząc się jeździć. 

Masz pytania? Sugestie? A może chcesz zasięgnąć porady ekspertów? Skontaktuj się z nami. 

 

Zapraszamy.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Telefon
Email
Temat
Treść
 
Kod z obrazka powyżej

Newsletter • Zapisz się na listę mailingową •

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij